wyszukiwarka :

czegoś nie możesz znaleźć ? poszukaj

Koncert charytatywny „Serca sercom” po raz 11!

19 stycznia 2018 roku o godzinie 19.00 w Teatrze „Maska” w Rzeszowie odbył się wspaniały koncert charytatywny, z którego dochód jego organizatorzy – znakomici wykonawcy tradycyjnie przekazali DLA NAS!!! W tym roku obok Wielkich Serc zaprzyjaźnionych z nami dziennikarzy TVP Rzeszów, aktorów Teatru „Maska” i Teatru im. Wandy Siemaszkowej, dziennikarzy radiowych i prasowych na scenie teatru stanęła kapela „Dzikie Wino” oraz mistrzowska drużyna siatkarek Developres Rzeszów. Charyzmatyczni prowadzący porwali całą widownię, wspólnie z nimi z zapałem śpiewaliśmy kolędy i pastorałki. Z wypiekami na twarzy śledziliśmy pasjonującą licytację interesujących gadżetów między innymi: piłki reprezentacji Polski z autografem Zbigniewa Bońka, piłki z autografami gwiazd wieczoru siatkarek Developresu, koszulki oraz ich kalendarza. Ale chyba najwięcej emocji wzbudziła licytacja współprowadzenia prognozy pogody w TVP Rzeszów (tę licytację brawurowo wygrał Starosta Strzyżowski Robert Godek)! Na zakończenie koncertu wystąpiła nasza gwiazdka Karolina, która dzięki pomocy artystów z kapeli „Dzikie Wino” pięknie wykonała wybraną przez siebie pastorałkę.

Dzięki hojnemu wsparciu wielkich, gorących serc zaproszonych gości – podczas zbliżających się ferii zimowych wyjedziemy do Ustrzyk Dolnych. A tam czeka już na nas moc atrakcji: narty, sanki, łyżwy i basen!

Serdecznie dziękujemy organizatorom i wspaniałym wykonawcom, a także wszystkim gościom, którzy zechcieli bawić się razem z nami tego wieczoru w teatrze „Maska”. To było wspaniałe, radosne, bardzo emocjonujące i niezapomniane wydarzenie.

Dziękujemy!!! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Efekty :

Zobacz pełną listę aktualności