wyszukiwarka :

czegoś nie możesz znaleźć ? poszukaj

Mamy nowy samochód! - We hebben een nieuwe auto!

W dniu 13 grudnia 2017 roku został nam uroczyście przekazany nowy samochód Renault Trafic. Specjalnie z Holandii na tę uroczystość przybyła do Strzyżowa delegacja w osobach: Anny Kempeneers, Henni i Hugo Prins oraz Mariusz Van Den Berg. To właśnie oni od ponad trzydziestu lat wspomagają nas, wspierają na różne sposoby, zawsze o nas pamiętają a teraz przekazali prawie 100.000 zł na zakup samochodu. Chcieli oni w imieniu wszystkich holenderskich darczyńców osobiście uczestniczyć w przekazaniu mikrobusa.

Nasza radość z tego niesamowitego podarunku jest olbrzymia, gdyż dzięki temu -  bez problemów - będziemy mogli wyjeżdżać na wycieczki, koncerty czy na inne imprezy. Należy wspomnieć, że zakupiony Renault Trafic to bus 9-osobowy z komfortowym wyposażeniem: dwustrefową klimatyzacją, dodatkową nagrzewnicą, systemami elektronicznymi zapewniającymi bezpieczną i komfortową jazdę. To dodatkowe wyposażenie zafundowała nam Firma BorgWarner Rzeszów.

Nasi goście spędzili z nami cały ten dzień i choć oni mówili tylko po holendersku to nie było większych problemów z wzajemnym zrozumieniem. Po uroczystym obiedzie pokazaliśmy Holendrom nasz dom, wspólnie oglądaliśmy kroniki i albumy, wspominaliśmy naszego nieżyjącego przyjaciela Keesa Kleina. Nawet nie wiadomo kiedy nadszedł wieczór i czas pożegnania. Mamy nadzieję, że kiedyś może znowu nas odwiedzą. Może wtedy wspólnie wybierzemy się razem na jakąś wycieczkę. Zapraszamy i bardzo, bardzo gorąco dziękujemy!

Efekty :

Zobacz pełną listę aktualności