wyszukiwarka :

czegoś nie możesz znaleźć ? poszukaj

Spotkanie wigilijne.

19 grudnia, wierni naszej tradycji spotkaliśmy się na spotkaniu wigilijnym w Naszym Domu. W tym roku przy wigilijnym stole zasiedli z nami Starosta Powiatu Strzyżowskiego - Pan Bogdan Żybura,  Przewodnicząca Rady Powiatu - Pani Małgorzata Skalska - Nieroda, Burmistrz naszego miasta - Pan Waldemar Góra, Ksiądz Dziekan oraz przedstawiciele Policji, Straży Pożarnej, instytucji i zakładów pracy, którzy dobrze nam życzą od wielu lat. Zaszczycił nas również swoją obecnością Prezes Stowarzyszenia Serca Sercom - Pan Marek Stodolak oraz Pani Ewa Zwiercan - księgowa Stowarzyszenia, którzy dzięki swej bezinteresownej działalności na co dzień wzbogacają życie mieszkańców naszego Domu Dziecka.
W atmosferę świąt wprowadziło wszystkich przedstawienie jasełkowe w wykonaniu małych i nieco starszych wychowanków Domu i wspólne kolędowanie. Potem nastąpiła wzruszająca wymiana świąteczno-noworocznych życzeń. I wreszcie wspaniała, uroczysta i tradycyjnie obfita oraz smakowita  kolacja wigilijna. Barszcz czerwony z uszkami, pierogi z kapustą, barszcz z grzybami to tylko niektóre potrawy, które tego wieczoru smakowały jak nigdy... No i jeszcze świąteczne piernikowe muffiny i makowe, lukrowane zawijańce oraz tradycyjny kompot z suszonych owoców!
W magię tego cudownego dnia niespodziewanie wpisali się hojni Mikołaje i Mikołajki - przedstawiciele firmy Merck. Wspaniała i wesoła atmosfera tego wieczoru oby towarzyszyła długo nam wszystkim... Wierząc w cudowną moc bożonarodzeniowych życzeń - serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, sponsorom i przyjaciołom naszego Domu, którzy są z Nami, często  nie tylko z okazji Świąt. Dziękujemy.

Efekty :

Zobacz pełną listę aktualności